Tööstusuudised

Võitja: Xander Schauffele murdis läbi, et võita karjääri esimene suur, 2024. aasta PGA meistritiitel

2024-05-21

19. mai, lõppeb hooaja teine ​​suur PGA meistrivõistlus. Xander Schauffele alistas Bryson DeChambeau linnukesega 72. rajal, lõpetades oma esimese võiduga 2022. aastal koguskooriga 65 (-6) ja -21 selles voorus. Nesseth sai pärast Scottish Openit meistrivõistluste põuas karjääri esimese suurema võidu ning ühtlasi oli see tema karjääri kaheksas PGA Touri võit! DeChambeau jäi ühe lasuga maha, olles üksi teisel kohal. ; Victor Hovland põrutas ja saavutas üksi kolmanda koha koguskooriga -18; Dedi ja Morikawa said T4 koguskooriga -15; Ross ja Lowry saavutasid T6 koguskooriga -14. Horscheli, Schaeffleri, Thomase ja McIntyre'i koguskoor oli -13, mis on T8.

Xander Schauffele pääses 106. PGA meistrivõistluste viimases voorus dramaatilise võiduga varjust, et ta ei võitnud kunagi suurt meistritiitlit.

72. rajal, par-5 18. rajal Valhalla golfiklubis, tegi Schauffele 6-jalase birdie putti, et võita viimane raja, ning sai voorus 7 birdie ja 1 bogey. , alistas Bryson DeChambeau ühe löögiga koguskooriga -21.

Koguskoor 263, 21 alla pari, püstitas ka uue 72 rajaga rekordi meeste golfi põhiturniiri madalaima punktisumma kohta. Schauffele sai ka 11. mängijaks, kes on juhtinud/kaasjuhtinud kogu võistlust ja võitnud Wanamaker Trophy.

See võit on Schauffele jaoks väga oluline. See ei lõpetanud mitte ainult tema meistrivõistluste põuda pärast Genesis Scottish Openit 2022. aasta juulis, vaid ka tema esimest suurt võitu ja kaheksandat PGA Touri võitu. . 750 FedEx Cupi punkti, mille see mäng talle tõi, kindlustab ka tema teise koha FedEx Cupi edetabelis. Samuti saab ta 100 ametlikku maailma golfi edetabeli punkti, tõustes sellega maailmas kolmandalt kohalt teiseks. s positsioon.

Nad ütlevad, et järjekindlus eelneb ülevusele ja võib-olla polegi Schauffele kirjeldamiseks paremat fraasi. Olles maganud kolm järjestikust ööd juhtpositsioonil ja talunud kriitikat selle pärast, et peaaegu kaks aastat ei võitnud, hoidis Schauffele Louisville'is oma pead ja püsis jätkuvalt rivis. Tema eakaaslased on Schauffelet pikka aega nimetanud "selleks meheks" ja lõpuks näitas ta sel päeval, miks.

"Ma jäin väga kannatlikuks," ütles Schauffele. "Ma vaatasin üles [juhttahvlile. Mõned korrad üritasin sellelt oma pilku maha võtta kuni üheksa taha, kuid täna vaatasin seda. Tahtsin lihtsalt kõigega kursis olla. Tahtsin teada täpselt, kus ma seisin, tahtsin teada – käsitleda oma tundeid, kui need juhtusid... ja ma lihtsalt võitlesin.

Sellepärast võitis Schauffele Wanamaker Trophy. Ta on näidanud kõiki käegakatsutavaid asju. Ta on statistikakogukonna kallis. Ta hiilis tee pealt maha ja lõi seda pikalt. Ta on võib-olla kõige täiuslikum sportlane professionaalses spordis.

Schauffele leidis puuduva lüli: sitkuse. See "sa pead selle trofee mu surevast haardest välja tõmbama" mõtteviisi. Ja nüüd leiab Schauffele end klubist, kuhu ta õigusega kuulub – teiste suurte meistrite seas.

Schauffele kannatlikkus, visadus ja raske töö on väga kooskõlas Albatrossi spordifilosoofiaga. Seda vaimu tasub õppida. Albatrossi spordialad töötavad koos golfivarustusega, et edastada Schauffele suurepäraseid vaimseid omadusi golfihuvilistele üle kogu maailma.

Õnnitleme veelkord Xander Schauffelet PGA 2024. aasta meistritiitli võitmise puhul!Albatrosi spordiala on valmis pakkuma golfihuvilistele üle maailma parema kvaliteediga golfivarustust, sealhulgas golfijuhti, golfirauda ja golfiputterit jne, et nautida golfi poolt pakutavat õnne ja tervist. inimesi ning nautida raske töö ja edusammude kontseptsiooni, mida võistlussport inimesteni toob.